Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

2016/2017

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU - PREZENTACJA


 

PRZEDSZKOLAKI PRZEDSZKOLAKOM - przewodnik po miejscach stworzonych dla dzieci

Przedszkole Samorządowe w Lubyczy Królewskiej przystąpiło do projektu

„PRZEDSZKOLAKI PRZEDSZKOLAKOM- przewodnik po miejscach stworzonych dla dzieci” od 6 października 2017r i zakończy swoją realizację 30 maja 2018r.

Projekt ma na celu rozbudzić w dzieciach potrzebę spędzania wolnego czasu w sposób aktywny.

Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi, współpracy z przedszkolami z całego kraju, dzieci i ich rodzice dowiedzą się, gdzie mogą pojechać, by spędzić miło czas. Każde przedszkole w danym województwie promuje i poleca swoje ulubione miejsca.

Nasze przedszkole stworzyło zatem przewodnik, w którym umieszczone są informacje i zdjęcia najpiękniejszych miejsc (miejscowości) w województwie lubelskim. Oczywiście możemy pochwalić się również obecnością naszych dzieci w tych miejscach. W naszym przewodniku znalazły się następujące miejscowości, które polecamy wszystkim innym przedszkolom w całej Polsce. Są to:

Siedliska, Guciów, Zwierzyniec oraz Chełm (chełmskie podziemia).

Wielką niespodzianką było dla nas otrzymanie pierwszego przewodnika ze Świnoujścia.

Tak więc fotorelacja i radość w grupie 4-latków po otrzymaniu przewodnika była niezmiernie miła.

Czekamy na kolejny przewodnik, który przywita grupa 5latków. Oczywiście podzielimy się informacją z Państwem. Do zobaczenia!!!

 


Od przedszkolaka do seniora - patriotyzm jutra, dzisiaj, wczoraj

Stowarzyszenie „Siedliska – Kraina Skamieniałych Drzew” od września będzie realizować projekt ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenia "Czajnia".pt. „Od przedszkolaka do seniora – patriotyzm jutra, dzisiaj, wczoraj”. W ramach projektu będą realizowane warsztaty w Siedliskach dla dzieci z przedszkola w Lubyczy Królewskiej. Będą to warsztaty kowalskie, malarskie, pszczelarskie, wycieczka z przewodnikiem oraz plenerowa gra dydaktyczna po miejscowości Siedliska. Projekt zostanie zakończony konkursem plastycznym, który odbędzie się w przedszkolu w Lubyczy Królewskiej oraz spotkaniem podsumowującym  projekt.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny